Suzhou Zhongyue Demiryolu Malzeme Co, Ltd

                      Demiryolunun olduğu yerde, biz varız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

iyi kalite Demiryolu Yataklı Vidalar satış için
Ray Bağlama Sistemi sayısının karşılaştırılmasından sonra, ZY ürünlerinin kalitesinin diğerlerinden daha iyi olduğunu buldum. Öyleyse ZY'yi seçin.

—— Jim

Son zamanlarda Suzhou Zhongyue ile işbirliği yaptık, çok memnunuz. Sadece ürünleri değil, hizmetleri çok iyi.

—— kriko

Ben sohbet şimdi

Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

1
Suzhou Zhongyue Railway  Material Co.,Ltd.
Zhongyue Fabrikası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ZY
No. Çalışanları : 50~150
Yıllık satış : 100,000,000-200,000,000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 90% - 100%
Location: Shanghai, China
2013 yılında kurulan, No.199 Huanlou Yolu, geliştirme bölgesi Kunshan şehri, biz Suzhou Zhongyue Demiryolu Malzeme Co, Ltd Çin'de nitelikli demiryolu bağlantı elemanları lider ve tanınmış üreticisidir.


ISO 9001: 2008 sertifikasına sahibiz. Her üretim prosedürünün kalitesini kesinlikle kontrol etmek ve tüm ürünlerin uluslararası standartlara ve müşterilerin gereksinimlerine ulaşmasını sağlamak için eksiksiz bir denetim ekipmanı setine sahibiz.


ZY ekibi, üst düzey profesyonel mühendislerden, profesyonel teknisyenlerden ve son derece deneyimli operasyon çalışanlarından oluşan bir gruptan oluşuyor. Bu, ürünlerimizin kalitesinin güçlü garantisidir. Kendi Ar-Ge ekibimiz, satış sonrası servis ekibimiz ve en ileri teknoloji ve yönetim konseptleri ile kalite güvence ekibimiz var.


Gelişmiş teknoloji, kapsamlı test tesisleri, mükemmel yönetim ekibi ve güçlü işleme kapasitesi ile ürünlerimiz dünya çapında ihraç edilmiştir. BV, SGS , ABS vb. Denetimlerden sonra birçok kez ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından iyi tanınmıştır. Kazakistan Demiryolları, Tayland Demiryolları, Zambiya Demiryolları, Endonezya Demiryolları, Malezya Demiryolları, İsveç Demiryolları, Yeni Zelanda Demiryolları, Amerikan Demiryolları, Kanada Demiryolları vb. Tedarikçilerimize, kalite şikayeti olmadan yıllarca her türlü demiryolu malzemesini tedarik etmekteyiz.


Sadece uluslararası standartlara, müşterilerin çizimlerine ve örneklerine göre üretim yapmakla kalmıyor, aynı zamanda kendi yüksek standart Ar-Ge departmanımız tarafından tasarım teklifi sunabiliyoruz.


Önce kalite ve önce müşteri olmak üzere ZY Rail, yurtiçinde ve yurtdışında toplu popülerlik ve yüksek itibara sahip olmakla birlikte, tüm dünyada birçok müşteriye sahiptir. Güçlü gücü ve geniş vizyonuyla ZY demiryolu, işletmelerin uluslararasılaşmasına doğru ilerliyor.

İletişim bilgileri
Suzhou Zhongyue Railway Material Co.,Ltd.

İlgili kişi: Miss.

Tel: 86-0512-36910978

Faks: 86-0512-36910988

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)